Yaşam

BEYONCÉ’NİN RÖNESANS TURUNDAN STİL ANLARI

Beyoncé’nin uzun zamandır beklenen Rönesans dünya stili başladı. Yıldız, dünya tipi ilk ayağında dün (10 Mayıs) İsveç’in Stockholm kentinde sahne aldı. Şarkıcının ikonik stiline eklenecek bakışlar sosyal medyada hızla yayılmaya başladı.

Yıldızın en son 2016’da çıktığı Rönesans dünya turu, 27 Eylül’de New Orleans’ta sona erecek.

Taylor Swift’in ikonik Eras varyete kıyafetlerinden Harry Styles’ın canlı ve neşeli Love On turne görünümüne kadar, sanatçılar turne kıyafetlerini bir sonraki seviyeye taşıyor. Ama tur kıyafetleri konusunda uzman olan biri varsa o da Beyoncé’dir.

İşte Beyoncé’nin şimdiye kadar dünya klasmanında giydiği süper kıyafetler…

Beyoncé, türünün ilk defilesine “Dangerously in Love” ile başladı ve özel yapım Alexander McQueen tulumu ve Tiffany takılarıyla sahne aldı.

Şarkıcı, “I’m That Girl”, “Cosy” ve “Alien Superstar” şarkılarını söylemek için gümüş Courreges tulum ve uzun Gedebe çizmelerini seçti.

“Cuff It”, “Energy” ve “Break My Soul” için Beyoncé, baskılı bir David Koma mini elbise giydi.

Yıldızın dördüncü görünümü, “Formation”, “Diva” ve “Run the World (Girls)” performansları sırasında giydiği özel bir gümüş Loewe zırhından oluşuyordu.

Beyoncé ayrıca “Church Girl”, “Get Me Bodied”, “Before I Let Go”, “Rather Die Young”, “Love on Top” ve “Crazy in” performansları için Balmain inci süslemeli bir bodysuit ve yüksek Stuart Weitzman botları giydi. Aşk.” .

Yıldız daha sonra “Plastic Off the Sofa” performansı için stratejik olarak yerleştirilmiş el baskılarıyla parıldayan bir Loewe catsuit giydi.

Şarkıcının diğer kıyafetleri arasında Stuart Weitzman çizmeleriyle eşleştirilmiş, yüksek görünürlükten ilham alan özel bir Mugler bodysuit var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu